Yiyelim Güzelleşelim Basepost’ta

Hallo meine Freunde!

Güzel haberlerim var size :)

Bu sabah İstanbul’daki kuzenim bir café’de dergi okurken, adımı ve blogumu görmüş, hemen bana bir fotoğraf gönderdi. Fotoğrafta sadece blogumun adresi ve kalamar bacakları vardı.

“Aaa! Ne güzel, hangi dergi, kim yazmış, ne demiş, niye demiş?” sorularımı sıraladım ve Basepost’un Eylül 2013 sayısı olduğunu öğrendim.

Online olarak da okunabilen ve cafélerde ücretsiz olarak bulunan bu güzide derginin yeme-içme bölümünden sorumlu kişisi ise Hazal (Yılmaz). Onu tanıyanlar, İstanbul ve Avrupa kazan o kepçe dolaştığını ve şehir rehberleri hazırladığını bilirler. Aynı zamanda birlikte (Çok Gezenler Kulübü ile) 2011’de İsviçre’ye gitmişliğimiz, görmüşlüğümüz, çok gezmişliğimiz vardır. Kendisine teşekkür ediyorum bu minik sürpriz için. Elbette çok mutlu oldum, sağ olsunlar var olsunlar, blogumu okuyuculara önermişler.

Online olarak bulduğum sayfayı (26. sayfa) buradan paylaşmak isterim.

Derginin tümüne ulaşmak isterseniz de adresi şöyle: http://issuu.com/basepost/docs/besepost_13

İyi okumalar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Paprika Paper Goods

Takipte kalın

Yeni yazılarımdan anında haberdar olmak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazıp "Abone ol" butonuna tıklayınız.

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

Uyarı

Belirtilenler dışında tüm fotoğraf ve yazılar Doğacan Onaran'a aittir. İzinsiz (ç)alıntı yapılamaz. Ancak sayfa linki ile paylaşılabilir.