Blow

Urban Bug ekibinin kurumsal organizasyonlarıyla desteklenen Blow, Kasım 2011’de, Küçük Beyoğlu’ndaki The Hall binasının yan komşusu olarak eğlenceli anlara ‘merhaba’ dedi. 65-70 kişilik giriş katı, bar ve dans alanı olarak, 30-35 kişilik üst katıysa yeme-içme-dinlenme alanı olarak tasarlanmış. Arka kısmında yer alan bahçe/avlu da özellikle yaz akşamlarında, kalabalık grup organizasyonları için iyi bir alternatif olur. Genel olarak Blow’da eğlence, yemek ve uygun fiyat dengesine dikkat edilmiş.

Pazar hariç her gün açık olan mekanda aralık ayından itibaren her salı popüler müziklerle “Tuesday Shake”, her çarşamba “45’likler ve rakı gecesi”, her perşembe “dubstep ve bar-b-q partileri”ne katılabilir, hafta sonlarıysa sabaha kadar dans pistinin tadını çıkarabilirsiniz. Blow’un house, deep house, disco dinlemek isteyenler için ideal bir mekan olacağını söyleyelim.

Kurtlarınızı dökmeden önce üst katta karnınızı doyurmak için pek çok seçenek mevcut. Özel gün kutlamalarınız olacaksa, önceden rezervasyon yaptırmanız ve menüye karar vermeniz gerekiyor; zira kişi sayısına göre uygun fiyat avantajı sunabiliyorlar.

Ayrıca yeni açılmalarının şerefine, misafirlerine bir müjdeleri var: 15 Ocak’a kadar yemek menüsünden seçeceğiniz lezzetler %50 indirimli. Bizden söylemesi!

Küçük Bayram Sokak, 7 Beyoğlu, (0212) 244 87 36

Pazar hariç 11.00-02.00 arası açık. Kredi kartları geçerli.

*Bu yazı, Time Out İstanbul Ocak 2012 sayısında yayımlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *