Instagram Deutschland röportajım ve diğer güzel havadisler

Ta taaaaam! Paprika’yla ilgili harika haberlerim var!

Geçtiğimiz ekim ayında Instagram’ın zürafa baskılı fotoğrafımı kendi hesabından ve blogundan milyonlarca kişiyle paylaşmasının ardından ikinci aşırılı güzel sürpriz, Instagram Almanya hesabından geldi: benimle el baskılarım hakkında röportaj yaptılar ve @instagramde hesabından takipçileriyle paylaştılar.

Bu süreç içerisinde sanatı ve sanatçıyı destekleyen pek çok blog ve hesap da işlerimi paylaştı ve paylaşmaya devam ediyor. Bunların başında çok ilham verici bulduğum Artistic Moods var (üzerine tıklayıp paylaşımını görebilirsiniz). Ayrıca sadece el baskısı yapan sanatçıların işlerini paylaşan im_printed de bunlardan biri. Dünyanın önce gelen gazetelerinden biri olan Huffington Post da görsellerimden birini paylaşmak için izin istedi, @huffpostarts hesabından kuşlu baskılarımı paylaştılar. Ayrıca el emeğine, el sanatına destek olan Handmadeloves da sayfasında işlerime yer verdi ve Artistic Moods, Design Sponge gibi önemli sanat blogları Instagram’da hesabımı takip etmeye başladı.

Kendi kişisel hikayeme yeni başarı taşları ekleniyor böylece ufak ufak. Aslına bakarsanız her şey bir yana, üreterek, ellerimle bir şeyler yaratarak hayatı yaşanır kılmaya çalışıyorum. Yaptığım tek şey bu. Sanatla yaşamımı, her anımı doldurarak var olduğumu, nefes aldığımı hissediyorum. Gerisi bana ödül.

Çalışmaya, üretmeye, yaratmaya, oymaya ve basmaya büyük bir şevkle devam ediyorum. Bugünlerde harıl harıl çalışıyor oluşumun bir sebebi var: önümüzdeki haziran ortasında (16 Haziran 2017) Viyana’daki tatlış seramik ve event atölyesi commonroom‘da ilk el baskısı sergimi yapacağım! Yehuuu! Tüm sanatseverleri bekliyoruz! Bununla ilgili gerçekten çok ama çok heyecanlıyım.

Şimdilik haberler böyle. Yakında görüşmek üzere! Takipte kalın anacım. Bu arada yengecimi -yenge değil, yengeç- sevdiyseniz buraya buyurun. Öptüm!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *