El Oyma ve Baskı Atölyeleri, İstanbul/Moda: 14-15 Ekim 2017

Herkeslerin dikkatine: overlok makinası ayağınıza geldi!

14-15 Ekim’de İstanbul Aida – vino e cucina‘da baskı atölyeleri yapıyorum 

Detaylar şöyle:

**** ATÖLYE BİLGİLERİ ****

* Atölye, malzeme tanıtımı ve kullanımı, temel baskı teknikleri, çizim ve çizimin oyulacak malzemeye aktarımı, oyma aşaması ve mürekkeple baskı aşamalarından oluşmaktadır.

* 2 saat sürecek olan her bir atölyenin ücreti 200 TL’dir. Ücrete atölyede kullanılacak malzemeler, atölye sonunda oluşacak baskınız ve oyduğunuz eserler ile çay-kahve-atıştırmalık ikramı dahildir.

* Kesin kayıt için lütfen paprikapapergoods@gmail.com adresine aşağıdaki bilgileri gönderiniz. Ödeme detayları e-mail yoluyla size iletilecektir.

**** KAYIT İŞLEMLERİ ****

* Facebook üzerinden kayıt yapılmaz. SADECE E-MAIL yoluyla yapan ve kesin kayıt ücreti ödeyenler “katılımcı” olarak listelenecek ve yeri ayrılacaktır.

* Lütfen katılacağınız atölyenin gününü ve saatini seçiniz ve yukarıdaki adrese göndereceğiniz e-mailde belirtiniz, isim soyisim ve telefon numaranızı yazmayı unutmayınız:

14 Ekim 2017 Cumartesi -> 13:00-15:00
veya
15 Ekim 2017 Pazar -> 13:00-15:00

* Atölyelerin gerçekleşebilmesi, son anda iptallerin yaşanmaması ve malzemelerin önceden kişi sayısına göre temini için KESİN KAYIT şarttır.

* Kesin kayıt ücreti 50 TL’dir. Havale bilgisi kayıt e-mailinize cevaben gönderilecektir. Atölyeye gelmemeniz durumunda kesin kayıt ücreti iade edilmez. İade ancak, atölye sahibi tarafından iptal söz konusu ise gerçekleştirilir. Kalan 150 TL atölye bitiminde nakit olarak ödenecektir.

* Her bir atölye maksimum 15 kişi ile sınırlıdır.

* Kesin kayıt için süre, 8 Ekim 2017 gecesine dek uzatılmıştır.

****

DOĞACAN ONARAN

Doğacan Onaran, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Lisans ve Kentsel Koruma Ve Yenileme Yüksek Lisans mezunu. Istanbul Culinary Institute’te profesyonel aşçılık eğitimi aldı. Farklı disiplinlerde sertifika eğitimlerine katıldı. Profesyonel hayatına metin yazarı olarak başladı, gastronomi ve gezi yazarı, organizasyon sorumlusu ve şef olarak devam etti. 2013’te Moda’dan Münih’e taşındı. 2016 başından beri el oymaları ve el baskıları yapıyor. İşleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Baskılarını Paprika Paper Goods markası altında paylaşıyor.
Daha fazlası için: www.dogacanonaran.com ve instagram.com/dogacanonaran a tıklayabilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda Viyana, Mersin ve İstanbul’da gerçekleştirdiği sergilerden sonra 14-15 Ekim’de baskı atölyeleri yapmak üzere @Aida – vino e cucina’ya konuk oluyor.

Bugüne dek hakkında çıkan haberleri okumak ve daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:
Instagram: goo.gl/p4rIAQ
Instagramde: goo.gl/BNDRz4
Bored Panda: goo.gl/ruUBVb
Bigumigu: goo.gl/Vvxd2K
Onedio: goo.gl/m8Xte7

Görüşmek üzere!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *