Doğacan Onaran ile El Oyma ve Baskı Atölyesi – 16 Kasım 2019

**** ATÖLYE BİLGİLERİ ****

* Atölye, malzeme tanıtımı ve kullanımı, temel baskı teknikleri, çizim ve çizimin oyulacak malzemeye aktarımı, oyma aşaması ve mürekkeple baskı aşamalarından oluşmaktadır.

* 3 saat sürecek olan atölyenin ücreti 325 TL’dir. Ücrete atölyede kullanılacak tüm malzemeler, atölye sonunda oluşacak baskınız ve oyduğunuz eserler ile içecek ikramı dahildir.

* Kesin kayıt için lütfen hello.atelierpaprika@gmail.com adresine aşağıdaki bilgileri gönderiniz. Ödeme detayları e-mail yoluyla size iletilecektir.

**** KAYIT İŞLEMLERİ ****

* Facebook üzerinden kayıt yapılmaz. SADECE E-MAIL yoluyla kayıt yapan ve kesin kayıt ücreti ödeyenler “katılımcı” olarak listelenecek ve yeri ayrılacaktır.

* Lütfen yukarıdaki adrese göndereceğiniz e-maile isim soy isim ve telefon numaranızı yazmayı unutmayınız:

* Atölye tarihi: 16 Kasım 2019 Cumartesi -> 13:00-16:00‘dir.

* Atölyenin gerçekleşebilmesi, son anda iptallerin yaşanmaması ve malzemelerin önceden kişi sayısına göre temini için KESİN KAYIT şarttır.

* Kesin kayıt ücreti 75 TL’dir. Havale bilgisi kayıt e-mailinize cevaben gönderilecektir. Atölyeye gelmemeniz durumunda kesin kayıt ücreti iade edilmez. İade ancak, atölye sahibi tarafından iptal söz konusu ise gerçekleştirilir. Kalan 250 TL atölye gününde nakit olarak ödenecektir.

* Atölye 12 kişi ile sınırlıdır.

* Kesin kayıt için son gün, 8 Kasım 2019’dur.

****

DOĞACAN ONARAN

Doğacan Onaran, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Lisans ve Kentsel Koruma Yenileme Yüksek Lisans mezunu. Istanbul Culinary Institute’te profesyonel aşçılık eğitimi aldı. Farklı disiplinlerde sertifika eğitimlerine katıldı. Garsonluktan reklam yazarlığına, aşçılıktan organizatörlüğe, dükkancılıktan girişimciliğe dek farklı işleri deneyimledi. Fakat kendi işini yapmanın, sanatla iç içe olmanın tadını başka hiçbir şeyde bulamadı. 2016 başından beri el oymaları ve el baskıları yapıyor. 2018’den beri el baskılarını ipek fularlara dönüştürüyor. Tüm ürünlerini Atelier Paprika markası altında sanal dükkanında dünyayla paylaşıyor. Daha fazlası için: www.dogacanonaran.com ve instagram.com/dogacanonaran a tıklayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda Viyana, Mersin, Münih ve İstanbul’da gerçekleştirdiği sergil ve workshoplardan sonra 16 Kasım’da yeni bir baskı atölyesi yapmak üzere Atölye Familia’ya (https://www.instagram.com/atolyefamilia) konuk oluyor.

Bugüne dek hakkında çıkan haberleri okumak ve daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:
Instagram: goo.gl/p4rIAQ
Instagramde: goo.gl/BNDRz4
Bored Panda: goo.gl/ruUBVb
Bigumigu: goo.gl/Vvxd2K
Onedio: goo.gl/m8Xte7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *