Doğacan Onaran ile El Oyma ve Baskı Atölyeleri – 16 ve 22 Kasım 2019

**** ATÖLYE BİLGİLERİ ****

* Atölye, malzeme tanıtımı ve kullanımı, temel baskı teknikleri, çizim ve çizimin oyulacak malzemeye aktarımı, oyma aşaması ve mürekkeple baskı aşamalarından oluşmaktadır.

* 3 saat sürecek olan her atölyenin ücreti 325 TL’dir. Ücrete atölyede kullanılacak tüm malzemeler, atölye sonunda oluşacak baskınız ve oyduğunuz eserler ile içecek ikramı dahildir.

* Kesin kayıt için lütfen hello.atelierpaprika@gmail.com adresine aşağıdaki bilgileri gönderiniz. Ödeme detayları e-mail yoluyla size iletilecektir.

**** KAYIT İŞLEMLERİ ****

* Facebook üzerinden kayıt yapılmaz. SADECE E-MAIL yoluyla kayıt yapan ve kesin kayıt ücreti ödeyenler “katılımcı” olarak listelenecek ve yeri ayrılacaktır.

* Lütfen katılacağınız atölyenin gününü ve saatini seçiniz ve yukarıdaki adrese göndereceğiniz e-mailde belirtiniz, isim soy isim ve telefon numaranızı yazmayı unutmayınız:

16 Kasım 2019 Cumartesi -> 13:00-16:00
veya
22 Kasım 2019 Cuma -> 16:00-19:00

* Atölyelerin gerçekleşebilmesi, son anda iptallerin yaşanmaması ve malzemelerin önceden kişi sayısına göre temini için KESİN KAYIT şarttır.

* Kesin kayıt ücreti 75 TL’dir. Havale bilgisi kayıt e-mailinize cevaben gönderilecektir. Atölyeye gelmemeniz durumunda kesin kayıt ücreti iade edilmez. İade ancak, atölye sahibi tarafından iptal söz konusu ise gerçekleştirilir. Kalan 250 TL atölye gününde nakit olarak ödenecektir.

* Her bir atölye 12 kişi ile sınırlıdır.

* Kesin kayıt için son gün, 2 Kasım 2019’dur.

****

DOĞACAN ONARAN

Doğacan Onaran, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Lisans ve Kentsel Koruma Ve Yenileme Yüksek Lisans mezunu. Istanbul Culinary Institute’te profesyonel aşçılık eğitimi aldı. Farklı disiplinlerde sertifika eğitimlerine katıldı. Profesyonel hayatına metin yazarı olarak başladı, gastronomi ve gezi yazarı, organizasyon sorumlusu ve danışman olarak devam etti. 2013’te Moda’dan Münih’e taşındı. 2016 başından beri el oymaları ve el baskıları yapıyor. 2018’den beri el baskılarını ipek fularlara dönüştürüyor. İşleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Baskılarını Atelier Paprika markası altında paylaşıyor. Daha fazlası için: www.dogacanonaran.com ve instagram.com/dogacanonaran a tıklayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda Viyana, Mersin, Münih ve İstanbul’da gerçekleştirdiği sergil ve workshoplardan sonra 16 ve 22 Kasım’da baskı atölyeleri yapmak üzere Atölye Familia’ya (https://www.instagram.com/atolyefamilia) konuk oluyor.

Bugüne dek hakkında çıkan haberleri okumak ve daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:
Instagram: goo.gl/p4rIAQ
Instagramde: goo.gl/BNDRz4
Bored Panda: goo.gl/ruUBVb
Bigumigu: goo.gl/Vvxd2K
Onedio: goo.gl/m8Xte7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ONLINE SHOP

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe